Telefon
WhatsApp

Ofis Akustiği Masa Seperatörleri

  • İşyeri Ofis
  • Ofis Akustiği Masa Seperatörleri

Ofis seperasyon sistemleri, separatör panellerimiz ses emici yalıtım malzemesi ile doldurarak ve renkli akustik kumaşlar veya akustik keçe kumaşlar ile kaplama yapılarak dikdörtgen pano,kare,düz veya ayaklı seperatörlerdir, NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır.

Akustik Masa Seperatörleri

Genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve iş yerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde yankı ve gürültü kirliliğine karşı sıklıkla tercih edilen sistem olarak akustik masa seperatörleri kullanılmaktadır. Çalışma masaları arasına üzeri kumaş veya Feltbi dekor keçe ,içi izobozz keçe ile kaplı akustik paneller separatör görevi görerek yerleştirilir, ofis masaları arasında ses dalgalarının sönümlenmesini sağlar. Yüksek yutuculuk değerleri neticesinde seslerin birbirine karışmadığı bir çalışma ortamı elde edilmiş olur. Kısıtlı ve dar mekanlarda daha verimli çalışma sağlar.

Özellikleri

Sağlığa zararlı olmayan ürünlerimiz ile yaptığımız masa seperatörlerimiz size özel ölçülerde ve size özel desenler ile yapılmaktadır. Sadece sizin ofisinize özel desenler ile farklılığı yaşamak Feltbi Akustik masa seperatörleri ile çok kolay.

Çeşitleri

Akustik masa seperatörleri kumaş kaplı ve Feltbi dekoratif keçe kaplı olarak iki çeşittir.

Feltbi dekoratif keçe kaplı olan ürünlerimiz de istediğiniz deseni yapma şansımız mevcuttur. Her projenize özel planlanan desenler ile siz de müşterilerinize özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Ebatları istediğiniz ölçülerde yapabiliriz.

2cm ve 6 cm arası kalınlıklarda üretilebilir. En çok tercih edilen kalınlık 3 -4 olmaktadır. Her yükseklikte yapılabilmektedir.

Ofislerinizde verimli çalışma ve çalışanlarınızın sağlığı için olmazsa olmaz parçalardır. Ofisinizde yankı ve gürültü sorunlarını bunların yanı sıra akustik aydınlatma elemanlarımız ile desteklemekteyiz.

Ofisinizde akustik bir sorun ise size özel çözümlerimiz ile çok kısa sürede, kolay ve sizi yormayan uygulamalarımız ile çözüm ortağınız oluyoruz.

Akustik masa seperatörleri fiyatları ve desenler için irtibata geçiniz.

http://www.feltbimarket.com

İşyeri ofis

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM