Telefon
WhatsApp

Müzik Okulu ve Konservatuar

  • Eğitim Yapıları
  • Müzik Okulu ve Konservatuar

Müzik odası ve konservatuarlar için akustik dengeleme çok önemlidir.Akustik danışmanlık alınarak doğru çözüm ve en iyi fiyat oluşturulur. Akustik ölçümler sonucunda dağıtıcı,yansıtıcı ve yutucu paneller ,duvar panoları,tavan panoları kullanılabilir. Akustik ..

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik, her insanın yakın ilgi duyduğu alanlardan biridir. Kimi zaman evlerde müzik için ayrı bir oda oluşturulur ve çalışmalar burada yapılır. Bazen de özel olarak hazırlanan müzik odalarında gerekli eğitimler görülür. Ancak yer neresi olursa olsun müzik odası ses yalıtımı olmazsa olmazlardandır.

Müzik odası ses yalıtımı ve önemi

Müzik dünyasında başarılı olabilmek için sürekli çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu alanların oluşturulmasında ise dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Toplu yaşamın olduğu apartman dairlerinde başkalarını rahatsız etmeden çalışmaları sürdürmek için ses izolasyonunun sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. FELTBİ Akustik olarak bu konuda müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak beklentilerini daha verimli bir şekilde elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Müzik Odası Paneller

Akustik paneller, dekoratif açıdan olduğu kadar ses yalıtımı konusunda da en iyisini sunabilen özelliklere sahiptir. Ahşap veya DEKORATİF KEÇE FELTWALL7 paneller kullanılarak seslerin birbirine karışılmaması sağlanırken çevrede yaşayanların rahatsız olmaması sağlanabilir. Müzik odası ses izolasyonu alanında başarılı çalışmalara ev sahipliği yapan FELTBİ Akustik ile alacağınız çözümlerin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

35 yıllık mimari deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, ses yalıtımı ,izolasyon ve akustik konusunda sınırsız malzeme seçenekleriyle ihtiyaç duyulan alanlara uygulama yapmaktadır. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet alabileceğiniz firmamızın iletişim adresinden ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Feltbi Dekoratif Keçeler

Feltbi dekoratif keçeler ile yüksek NRC değerleri ,ses yalıtımında başarılı değerleri ile müzik odalarınızda hayalinizde yarattığınız desenleri duvarlarınızda görebilirsiniz.Siz isteyin biz yapalım.

Toz tutmayan,partikül bırakmayan,kokusuz,ısıyı dengeleyen,insan sağlığına zararı olmayan,yüksek yutuculuk değerlerine sahip ürünlerimizle sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Görsel seçenekler için

https://www.feltbimarket.com/muzik-odasi-sesizolasyonu 

Eğitim yapıları

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM