Telefon
WhatsApp

Müzik Odası Ses Yalıtımı

  • Profesyonel Akustik
  • Müzik Odası Ses Yalıtımı

Feltbi ve izobozz Keçe ürünlerimiz ile müzik odalarınızda sizi özgürlüğe kavuşturuyoruz.Profesyonel ,doğru hesaplama yöntemleri ile en az malzeme ve en doğru uygulama size zamandan kazandırır.

MÜZİK ODASI SES YALITIMI

Müzik, her insanın yakın ilgi duyduğu alanlardan biridir. Kimi zaman evlerde müzik için ayrı bir oda oluşturulur ve çalışmalar burada yapılır. Bazen de özel olarak hazırlanan müzik odalarında gerekli eğitimler görülür. Ancak yer neresi olursa olsun müzik odası ses yalıtımı olmazsa olmazlardandır.

Müzik odası ses yalıtımı ve önemi

Müzik dünyasında başarılı olabilmek için sürekli çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu alanların oluşturulmasında ise dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Toplu yaşamın olduğu apartman dairlerinde başkalarını rahatsız etmeden çalışmaları sürdürmek için ses izolasyonunun sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. FELTBİ Akustik olarak bu konuda müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak beklentilerini daha verimli bir şekilde elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Müzik Odası Paneller

Akustik paneller, dekoratif açıdan olduğu kadar ses yalıtımı konusunda da en iyisini sunabilen özelliklere sahiptir. Ahşap veya DEKORATİF KEÇE FELTWALL7 paneller kullanılarak seslerin birbirine karışılmaması sağlanırken çevrede yaşayanların rahatsız olmaması sağlanabilir. Müzik odası ses izolasyonu alanında başarılı çalışmalara ev sahipliği yapan FELTBİ Akustik ile alacağınız çözümlerin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

35 yıllık mimari deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, ses yalıtımı ,izolasyon ve akustik konusunda sınırsız malzeme seçenekleriyle ihtiyaç duyulan alanlara uygulama yapmaktadır. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet alabileceğiniz firmamızın iletişim adresinden ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Feltbi Dekoratif Keçeler

Feltbi dekoratif keçeler ile yüksek NRC değerleri ,ses yalıtımında başarılı değerleri ile müzik odalarınızda hayalinizde yarattığınız desenleri duvarlarınızda görebilirsiniz.Siz isteyin biz yapalım.

Toz tutmayan,partikül bırakmayan,kokusuz,ısıyı dengeleyen,insan sağlığına zararı olmayan,yüksek yutuculuk değerlerine sahip ürünlerimizle sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Görsel seçenekler için; 

https://www.feltbimarket.com/muzik-odasi-sesizolasyonu

Profesyonel akustik

Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik Stüdyosu Akustik Yalıtımı Profesyonel ses kalitesi ile özel bir odaya sahip olduğunuz zaman ,çevrenizdekilere rahatsızlık verebilecek hiç bir ses dışarıya çıkmamalıdır. Aynı zamanda müzik studyosunda da kaliteli ve yüksek ses için doğru ses yalıtımı , akustik ses yalıtımı yapılmalıdır.

Disco Bar Yalıtımı

Disco Bar Yalıtımı

DİSCO BAR SES YALITIMI Disco bar salonları, her ne kadar şehir yaşamından biraz daha uzan yerlerde kurulmuş olsalar da yine de çevreye yayılan sesler, çevre esnaflarını veya oturanları rahatsız edebilir. Bu nedenle salon sahiplerinin ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara önem vermeleri gerekmektedir. Disco bar ses yalıtımı ile müşterilerinizin eğlencede sınır tanımadan istedikleri gibi eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı malzemeleri kullanarak yapılan uygulamalarla artık siz de müşterileriniz de daha rahat edecek.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Feltbi ve izobozz Keçe ürünlerimiz ile müzik odalarınızda sizi özgürlüğe kavuşturuyoruz.Profesyonel ,doğru hesaplama yöntemleri ile en az malzeme ve en doğru uygulama size zamandan kazandırır.

Odyometri Kabini

Odyometri Kabini

Odyoloji Merkezi - Odyometri kabini yalıtımı yapmaktadır ve istenirse sadece sessiz kabin imalatı yapılmaktadır. Sessiz Kabin istenilen ölçülerde tek cidarlı olarak yapılabilmektedir. Sessiz Kabin Paneller halinde üretilip birbirine geçmesi suretiyle monte edilmekte ve yalıtımı yapılmaktadır.

Kayıt Stüdyosu

Kayıt Stüdyosu

Boş bir odayı bir kayıt alanına dönüştürmek için ; ortamda akustik dengeleme sağlanmalı. Yankı engellenmelidir. Doğru akustik sayesinde evinizde veya iş yerinizde kayıtların daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM