Telefon
WhatsApp

Feltbi Keçe Paneller

  • İşyeri Ofis
  • Feltbi Keçe Paneller

Akustik keçe paneller hem ses yalıtımı hem de akustik amaçlı kullanılmaktadırlar. Standart ürünlerin yanı sıra istediğiniz renkte ürünlerimiz de bulunmaktadır. Uygulanması çok kolaydır. Özel Feltbi yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır.

Ses ve ısı yalıtım amaçlı ,aynı zamanda mekanlarda akustik dengeleme yapmaya yarayan Feltbi keçe paneller size kolay ve hızlı uygulama sayesinde iyi bir çözüm ortağı olur.

Feltbi Keçe Paneller ile komşudan gelen sese son vermek çok kolay.Panelleri standart gri renkli veya dilediğiniz bir renkte yaptırabilirsiniz. Size özel duvarlar için keçe paneller elinize ulaştıktan sonra ; özel yapıştırıcı ile duvara direk monte edebilirsiniz. Tadilatınız sadece birkaç saat içinde bitecektir. Keçe panellerimiz çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. Nefes alır. Toz Tutmaz. Yangın sınıfı Bsıfırdır.


https://keceakustik.com/proje-kategori/isyeri-ofis

AVANTAJLARI

Çevrecidir.%100 polyester elyaf keçedir.

%100 geri dönüştürülebilir Pet geri dönüşümünden elde edilebilmektedir.

Yüksek NRC yutum değerleri

Tek bir ürün ile hem ses yalıtımı hem ısı yalıtımı aynı zamanda içerdeki seslerin dengelenmesini sağlarsınız.

Her tür renk ile uygulama şansı.

İsterseniz size özel görseller duvarınızda yansısın.

Sağlıklı ve çevreci ürün.

Uzun ömürlü yalıtım.

Nemden,rutubetten etkilenmez.

Böcek, vb yapmaz.

Darbelere dayanıklıdır.

Zor alevlenir sınıftadır.

Zehirli gaz salınımı yoktur.

Reach ve Rohs belgelidir.

Akustik keçe duvar ve tavan panelleri olarak kullanılır.

Akustik keçe panel perde seperatör paravan baffle canopi duvar tavan polyester felt panelleri ile sektöre yeni malzemeleri kazandırmaya devam ediyoruz.

felt panels


Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hayatınızda yeni başlangıçlar için 2009 yılından beri sektörün en değerli markası olan izobozz ve Feltbi keçeler ile elde ettiğimiz tüm ürünlerimiz ile yalıtım sektörünün rakipsiz markası olmayı başardık.Feltbi ürünler ile Mekanlar Şimdi daha Akustik!

Siz projelerinizde hayal edin,biz hayallerinizi yansıtalım.Sadece size ve müşterinize özel panellerimiz ,duvar kaplama keçelerimiz,akustik dikey perdelerimiz,akustik asma tavanlarımız, akustik tavan kaplama panellerimiz ile sizlere her konuda destek olmaya devam edeceğiz.

Gelecek Nesillere Yaşanabilir bir Dünya bırakmak için... Biz hazırız ya siz?

İşyeri ofis

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM