Telefon
WhatsApp

Düğün Salonları

  • Eğlence Merkezleri
  • Düğün Salonları

Düğün salonlarına uygulanacak ses yalıtımları temel olarak salonun proje aşamasında yapılmalıdır.Akustik ses yalıtımı ile salonda oluşacak yankılar da engellenebilmekte ve düğün salonlarının yüksek performanslı muhteşem bir akustiğe sahip olması sağlanmaktadır

DÜĞÜN SALONU AKUSTİK SES YALITIMI

Düğün salonlarına uygulanacak ses yalıtımları temel olarak salonun proje aşamasında yapılmalıdır. Salon içerisindeki gürültünün en aza indirilmesi ve ortamdaki akustiğin sağlanarak müziğin, salonun her köşesine eşit şekilde iletilebilmesi için düğün salonu akustik ses yalıtımı uygulaması yapılmaktadır.

Düğün salonları için uygulanan ses yalıtımları; duvar, tavan ve zemin olarak üç farklı şekilde uygulanabilmekte ve malzemelerin kalınlığı ile yoğunluğu istenen performansa göre ayarlanabilmektedir.

zemin çözümleri

Mekanın genişliği sesin yankılanmasını ve akustiğini büyük ölçüde etkilemektedir. Düğün salonu,opera salonları gibi mekanlarda hacim akustiği uygulanmaktadır.

Düğün Salonu Akustik Ses Yalıtımı Kullanılabilecek Malzemeler Nelerdir?

Etrafı gürültüye maruz bırakmamak,içeride müzik ortamı olacağından dolayı bu seslerin yankılanmasını eko yapmasını engellemek için akustik düzenleme gerekmektedir. Bu akustik düzenlemeler akustik paneller ve akustik ses yalıtım süngerleri ,keçeleri ile sağlanabilir. Akustik sünger çeşitleri piramit, spesiyal, yumurta ve labirent tipleri olmak üzere akustik düzenleme yanı sıra mekanın dekoruna uygun olabilir. Komşularınızı ve çevrenizi rahatsız etmemeniz için ise bariyerli keçeler veya süngerleri kullanabilirsiniz.

https://kecesesyalitimi.com/

 Akustik ses yalıtım malzemelerinin farklı renk ve desenlerde oluşu ise mekanın bütünlüğünü bozmadan estetik bir görünüm içerisinde kalmasına olanak tanımaktadır.

Akustik Hacim Akustiği Nedir?

Hacim akustiği, işitsel etkinliğin birinci derecede önemli olduğu kongre, konferans ve konser salonları ile, işitsel etkinlik ve görsel etkinliğin bir arada bulunduğu tiyatro, opera, sinema salonları gibi mekanlarda, ses kaynağından çıkan seslerin hacimdeki dinleyicilere nitelik ve nicelik açısından en uygun biçimde iletilmesini sağlar.

Kullanılan malzemeler dekoratif özellikte olup, aynı anda mimari tasarımlar ile size özel mekanlar elde edilmektedir.Farklı renkler,farklı tasarımlar ile mekanlarınız fark edilir.

Düğün salonu akustik ses yalıtımı,Akustik dengeleme yapılırken kullanılan ürünlere ses yalıtımı yapan ürünlerde lamine edilerek aynı zamanda ses yalıtımı da sağlanmaktadır.

Düğün Salonu akustik

Eğlence merkezleri

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM