Telefon
WhatsApp

Disco Bar Akustik Ses

  • Eğlence Merkezleri
  • Disco Bar Akustik Ses

Gece kulüpleri, barlar gibi benzer mekanlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapılmalıdır. Disco ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur .Yasal olarakta disco – bar ses yalıtımının yapılması zorunludur.

Disco Bar Ses Yalıtımı

Disco bar salonları, her ne kadar şehir yaşamından biraz daha uzan yerlerde kurulmuş olsalar da yine de çevreye yayılan sesler, çevre esnaflarını veya oturanları rahatsız edebilir. Bu nedenle salon sahiplerinin ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara önem vermeleri gerekmektedir. Disco bar ses yalıtımı ile müşterilerinizin eğlencede sınır tanımadan istedikleri gibi eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı malzemeleri kullanarak yapılan uygulamalarla artık siz de müşterileriniz de daha rahat edecek.

Hacim Akustiği

Hacim akustiği,kongre,konferans salonu,disco,bar gibi mekanlarda ses kaynağından çıkan seslerin dinleyicilere en doğru biçimde ulaşması için yapılması gereken uygulamalardır.

Disco bar ses yalıtımı Hacim Akustiği Malzemeleri

Uygulama öncesi akustik danışmanlarımız mekanı inceleyip gerekli ölçümleri yapar ve uygulama detayları ve kullanılacak ses yalıtım malzemelerini ve akustik çözümleri sizlere sunar uygulama sonrasıda tekrar ölçümler yapılarak işlem tamamlanır.

Akustik keçeler,akustik kumaşlar,akustik kumaş kaplı paneller,akustik süngerler bunların yanı sıra çeşitli görsellik,renk ve doku zenginliği sağlayan Feltbi Hacim akustiği ürünleri ile en doğru çözümleri sizlere sunmaktayız.

Disco bar ses yalıtımı için kullanılan Felbi Dekoratif keçe özellikleri

%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz.

 

Feltbidekor görsel seçenekler için;

https://www.feltbimarket.com/

 

 

 

 

Eğlence merkezleri

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM