Telefon
WhatsApp

Akustik Ahşap Delikli Paneller

  • Detaylı Ürün Tanımı
  • Akustik Ahşap Delikli Paneller

Akustik ahşap panel, kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır. Akustik Ahşap delikli paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımları ile delikli veya çizgili veya şekilli olarak kullanılırlar.

AKUSTİK DELİKLİ AHŞAP PANEL -Delikli Ahşap Duvar Panelleri

Akustik delikli ahşap panel, kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır.

Bir mekânda ses kalitesini korumak ve mekânın içindeki sesi muhafaza edebilmek amacıyla akustik ahşap paneller kullanılabilir. Bu paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımlarıyla birçok mekânda dekorasyon ürünü olarak kullanılan akustik ahşap paneller delikli ve çizgili olarak tasarlanmaktadır.

Ahşap malzemelerden üretilen akustik paneller MDF ve MDFLam ahşap paneller kullanılarak üretilir. Geniş koleksiyonumuz içinde duvarda ya da tavanlarda kullanabileceğiniz onlarca model bulabilirsiniz. Uygulaması sırasında bir mekandaki akustik talep ve ihtiyaç dikkate alınır. Buna göre ses yutma, ses yansıtma özelliği olan ahşap paneller üzerinde uygun delik delme, slot açma ve akustik kumaş kullanma seçenekleri uygulanabilir.

Akustik Ahşap Panel Çeşitleri 

Yutucu yansıtıcı dekoratif olarak üç grupta toplanırlar. 

Akustik Ahşap Delikli  Panel Ne İşe Yarar?

Akustik ahşap panel bir mekandaki sesin korunmasını ve kaliteli bir ses ortamı oluşturulmasını sağlar. Konferans salonu, toplantı salonu gibi birçok iç mekanda estetik ve şık yapısıyla ana ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılabilir.Kullanım amacına göre mekandaki sesi yutma ya da yansıtma görevi görebilir. Akustik ahşap panel yalıtım malzemesine destek olarak MDF-Lam’dan oluşur. Bu ürünler tamamen doğal kaplamalı yapısıyla retro ve modernliği aynı anda sunar.Tercihe bağlı olarak akustik ahşap paneller cilalı ve lake boyalı şekilde de uygulanabilmektedir. Paneller kullanıldığı ortamda eko ve yankı gibi sesleri engeller. Bunun yanında dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Sizler için onlarca modeli istediğiniz renkte üretiyoruz.

Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Akustik ahşap panel geniş bir kullanım alanı olan bir dekorasyonu ürünüdür. Hem ev dekorasyonunda hem kamu ve özel kurum dekorasyonunda hem de ofis dekorasyonunda kullanılabilir. Toplantı salonlarında, konferans salonlarında, ofislerde, kongre salonlarında, telekonferans salonlarında, düğün salonlarında, organizasyon alanlarında ses yalıtımı ve dekorasyon amacıyla uygulanabilecek bir üründür.Sinema salonlarıyla birlikte evin küçük bir odasında akustik amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Derzli ve delikli modellere sahip akustik ahşap panel çeşitleri sesi soğurmayan yapıya sahiptir ve sesin belirli bir miktarını yuttuktan sonra doğru yöne kaliteli olarak yansımasına yardımcı olur.Delikli ahşap panellerde üzerine belirli mesafelerle delikler açılır ve böylece panellerin akustik özelliği kazanması sağlanır.Bu panelleri duvarlarda ve tavanlarda özel olarak tasarlanan modelleriyle kullanabilirsiniz. Kapalı ortamlarda gürültüyü ortadan kaldırır ve yansıtarak akustik düzenlemeyi sağlar ve kaliteli bir ses duyumu ortaya çıkarır.

AKUSTİK AHŞAP PANEL m2 FİYATLARI

Akustik ahşap delikli paneller,akustik ahşap yansıtıcı paneller,akustik ahşap dekoratif panel fiyatları desen,renk ve kullanılacak kaplama malzemesine göre değişmektedir. Siz tasarlayın biz yapalım. Çalışanlarınız ve sizler için özel desenler ile çalışırken de görsellik zevkiniz motivasyonunuzu arttırsın. Mekanlarınıza uygun mimari tasarımlarla mekanlarınız canlansın.

Akustik Ahşap Panel delikli derzli linear ahşap duvar tavan panelleri m2 fiyatları

 
Akustik Ahşap Panel  Ödeme Sistemleri

Online tahsilat, e tahsilat, sanal pos, online ödeme sistemleri ile ödemek kolaylaştı. Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Detaylı ürün tanımı

Akustik Ahşap Delikli Paneller

Akustik Ahşap Delikli Paneller

Akustik ahşap panel, kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır. Akustik Ahşap delikli paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımları ile delikli veya çizgili veya şekilli olarak kullanılırlar.

Akustik Cam Kaplama Panelleri

Akustik Cam Kaplama Panelleri

Akustik Cam Panelleri tamamı ile ofis camları üstüne uygulanarak içerdeki akustik dengelemeye yardımcı olan şekilli, desenli, rengarenk ürünlerdir. Uygulaması çok kolaydır.

Floklu Tavan Asma Paneller

Floklu Tavan Asma Paneller

Tavan Asma panelleri , Asma Tavan Paneli veya sistemleri diye adlandırdığımız akustik yalıtım malzemeleri, tavana aparatlar ile asılarak akustik çözüm sağlamaktadır. Ses emilimi, gürültü emici, eko ve yankıyı önlemek amaçlı kullanılmaktadır.

Floklu Akustik Duvar Panelleri

Floklu Akustik Duvar Panelleri

Akustik sünger duvar panelleri istenildiği zaman değişik renk ve modellerde olabilir. Mekanınız akustik açıdan iyileşirken aynı zamanda dekoratif olarak da farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Siz hayal edin biz duvarlarınızda yaşatalım.

Akustik Keçe Süngerler kare, üçgen

Akustik Keçe Süngerler kare, üçgen

Akustik şekilli süngerler ile hem dekoratif hem de ses yutuculuk sağlanarak ; yankı ve eko oluşmasını önler. Ama tek başına ses yalıtımı yapmaz.

Akustik Paravanlar

Akustik Paravanlar

Akustik paravan, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlardır. Farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Akustik Stüdyo Mobilyaları

Akustik Stüdyo Mobilyaları

Akustik Stüdyo Mobilyaları geniş hacimli mdf den işlenirler.Akustik performansı artırmak için kullanılırlar. Ön taraf kanallı, arka taraf delikli şekilde işlenir. Yutcu mdf gibi düşünülebilir.Çeşitli desen ve şekil seçenekleri ile. En doğru akustik planlama için destek unsurlar.

Akustik Stüdyo Masaları

Akustik Stüdyo Masaları

Akustik Stüdyo masası stüdyonun olmaz ise olmazıdır. Doğru planlanması önemlidir. Özel tasarımlar yapılmaktadır.

Feltbi Akupsi

Feltbi Akupsi

Akupsiler, sağlıklı ses dağılımını yaparak istenilmeyen sesleri minimuma indirmek. Ses emme özelliği ile ses dalgalarını içerisine hapsederek mekanların içerisine ve dışarısına dağılmasını engeller. Aynı zamanda ısı kontrolü yaparak tasarruf sağlar

Feltbi Celenit

Feltbi Celenit

Celenit panelin; kütlesi, hücresel yapısı, düşük esneme katsayısı, içeriksel ses azaltıcı kabiliyeti gibi özellikleri, bu iyi ürünü hem gürültü düzenleyici ( ses yutucu ) hem de ses iletimini azaltıcı ( akustik yalıtım ) yapmaktadır.

Akustik Masa Seperatörleri

Akustik Masa Seperatörleri

Genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve iş yerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde yankı ve gürültü kirliliğine karşı sıklıkla tercih edilen sistem olarak akustik masa seperatörleri kullanılmaktadır.

Akustik Kumaşlar

Akustik Kumaşlar

Akustik kumaşlar panel ön yüzeylerinde akustik ve dekoratif amaçla kullanılan yüksek ses yutum değeri olan kumaş çeşitleridir.

Akustik Perdeler

Akustik Perdeler

Ses Emici Akustik Perde; Tiyatro sahneleri, opera sahneleri, TV stüdyoları, konferans salonları, konser sahneleri, özel showlar ve geceler, showroomlar, kültür merkezleri, Reji Stüdyoları, çok amaçlı salonlar, ses kayıt stüdyoları, fuar stantları, mimari tasarımlar, alışveriş merkezleri ve moda showların da kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Feltwall Akustik  Duvar ve Tavan Kaplama Keçeleri

Feltwall Akustik Duvar ve Tavan Kaplama Keçeleri

FELTWALL Akustik tavan ve duvar kaplama keçeleri ile istediğiniz görsellikte , kolay uygulama, hızlı uygulama, yüksek ses yutuculuk değeri, yüksek ses yalıtımı ,doğaya çevreye dost ürünler.

Akustik Bass Traplar

Akustik Bass Traplar

Feltbi paneller sahip olduğu absorbsiyon ve yansıtma kabiliyetleri sayesinde akustik çözümler üretebilmektedir.

Panel Altı Akustik Keçe Kumaşlar

Panel Altı Akustik Keçe Kumaşlar

Feltbitex keçe kumaşlar ,yüksek yutuculuk,desen ve renk seçenekleri ile projelerinize hayat verir.İnsan sağlığına zarar vermeyen ve açıkta bırakılabilen ,darbeye dayanıklı,dilediğiniz dokuda ,dilediğiniz tasarım ile mekanlarınızı akustik hale getirir.

Akustik Yüzer Tavan Panelleri

Akustik Yüzer Tavan Panelleri

Mekan akustiğinde tavan işlenmesi genellikle akustik ses kontrolü için en iyi çözüm yoludur. .Mekanların tasarımına göre çeşitli desen ve renklerle yapılmaktadır. Paneller altıgen,daire,dalga,üçgen,kare,vb şekillerde olabilir.

Feltbi Akustik Difüzörler

Feltbi Akustik Difüzörler

Akustik Difüzör , ses dalgalarının dağınık yüzeye çarparak saçılıp, dağılmasını sağlayan ürünlerdir. Tamamen ahşaptan üretilmektedirler.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM