Telefon
WhatsApp
PRO Akustik Yutucu Yansıtıcı  Paneller

PRO Akustik Yutucu Yansıtıcı Paneller

Akustik Yansıtıcı Yutucu Paneller

AKUSTİK Reflective Emici PANELLER

İyi bir mekan akustiğinin genellikler bir “sessizliği” vardır. Yumuşak bir konuşma yapabilir ve konuştuğunuz kişiyi tamamen anlayabilirsiniz. Akustik yansıtıcı yutucu paneller ile istenmeyen ses ister dışardan gelsin isterse iç kaynaklı olsun iyi bir şekilde sönümlenir ve rahatsız etmez. Emilimden farklı olarak istenen ikinci husus ise sesin saçılması yani yansımasıdır. Ses dalgasının sert yüzeye çarptığında şiddetinin azalarak yansıması kaçınılmazdır.

 Feltbi paneller sahip olduğu absorbsiyon ve yansıtma kabiliyetleri sayesinde akustik çözümler üretebilmektedir.

Akustik Yansıtıcı Yutucu Paneller

Mekan içerisinde oluşan ses yansımaları, ses kaynağından yayılan seslerin farklı duvar yüzeylerine çarparak tekrar dinleyiciye ulaşması sonucu oluşur.Bu yansımalar tek bir seferde ya da çok sayıda duvar ile etkileşerek uzun bir yol kat ettikten sonra dinleyiciye ulaşabilir. İnsan kulağının algı mekanizması ses kaynağından gelen ilk sesin olabildiğince saf bir şekilde dinleyiciye ulaşmasını ister. Bu da ilk sesin ulaştığı zaman aralığı içerisinde başka ses yansımalarının oluşarak bu sesi örtmesinin engellenmesini gerektirir.

Feltbi akustik reflective emici paneller sesin yansımasını önleyerek emiliminin sağlanması amacıyla tasarlanmıştır.

https://www.feltbi.com/feltbi-akustik-13/

 

AKUSTİK YANSITICI YUTUCU PANELLER NERELERDE KULLANILIR?

Duvarlarda, tavanlarda kullanılarak  ofis ortamı içerisinde yankıyı engelleyerek yalıtım sağlayan akustik yutucu pano kaplama malzemesidir..
Kumaş kaplı akustik panellerin ön yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde her ortama özel tasarımlar elde edilebilir. Hatta size özel baskı seçenekleri ile sadece size özel tasarımlar yapılabilmektedir.

Akustik yansıtıcı yutucu paneller

 Ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan üründür. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve ses kalitesini en yukarılara çıkmasına olanak sağlayan panellerdir.

Akustik paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik paneller ses yutumu yansıtıcı özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekanda akustik tasarım ve yalıtım sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarını dengeleyebileceğiniz akustik kaplama malzemesidir. Yüzeyi derzli ve delikli olarak 2 görüntüye sahiptir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Desen ve renk seçenekleri için müşteri temsilerimiz ile irtibata geçebilir. Sipariş formunu doldurabilrsiniz.

 
 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM