Telefon
WhatsApp
Feltwall Akustik  Duvar ve Tavan Kaplama Keçeleri

Feltwall Akustik Duvar ve Tavan Kaplama Keçeleri

FELTWALL AKUSTİK DUVAR ve TAVAN KAPLAMA  KEÇELERİ

 ÜRÜN TANIMI : %100 Polyester elyaf liflerinden non woven teknoloji ile iğnelenerek üretilmiş  desenli akustik keçeler

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Yüksek ısıl iletkenlik değerine sahip (λ  0,034 ) ,nefes alan malzeme  (µ 1,1 ),insan sağlığına ve çevreye zararı yok.Antibakteriyel.Sudan etkilenmez.Isı ve ses yalıtımını aynı anda yapar.Nem direncine sahip.Uzun ömürlü.Tozuma yapmaz,partikül yaymaz.Uygulanması sırasında  rahatsızlık vermez.Bebek kıyafelerinde olması gereken Oeko-tex belgesine sahip ürün.Reach ve Rohs testlerinden başarı ile geçmiştir. Yangın sınıfı Bs1d0 dır.Alev yürütmez,damlama yapmaz ,zehirli gaz çıkarmaz.Hafif,ince yer kaplamayan ürünlerdir.Çevreye ve insana dost keçe ürünlerdir.Reach ve Rohs raporları vardır.

ÜRETİM: PET şişeleri toplayıp, onları belirli sıcaklıklarda eritip ,içinden elyafları çekip ki bunlar polyester elyaf olarak adlandırılır belirli işlemlerden geçirdikten sonra bunları  non woven teknolojik makinalarla birbirine iğneleyerek bir nevi çelik bağlantılar oluşturup, 1-1,5 metre kalınlığındaki bir ham maddeden incecik ürünler çıkarıyoruz. Ve bu üürnleri istediğiniz desende sizlerin kullanımına sunuyoruz.

EBATLAR:  7mm   olan ürünümüz  1,40 m x 3 m

Desen seçeneklerimiz için aşağıdaki linki tıklayınız.

    https://www.feltbi.com/feltbi-decor-14/decor-urun-kategorileri/

 

 

Akustik Nedir?

Kapalı bir yerde sesin duyulup dağılma tarzını incelemeye verilen addır.
Kulakta ses duyusu meydana getiren esnek karakterli boyuna titreşimlerin madde içerisindeki yayılımı ile bu titreşimleri meydana getiren cisimlerin kendi titreşimlerini incelemesidir.
Akustik bir yerdeki sesin genel olarak nasıl geleceğini, nasıl daha iyi halde olacağını araştırır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM