Telefon
WhatsApp
Feltbi Akustik Yutucu Panolar

Feltbi Akustik Yutucu Panolar

Akustik paneller mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren polyester elyaf keçe üzeri kumaş kaplı veya keçe panellerdir.

Akustik paneller, kullanıldığı alanlarda ofis akustiği ses yalıtımını sağlayan akustik kumaş veya keçe kaplama malzemelerinden yapılmaktadırlar. 

Akustik Yutucu Panolar Kullanım Yerleri

Duvarlarda, tavanlarda kullanılarak  ofis ortamı içerisinde yankıyı engelleyerek yalıtım sağlayan akustik yutucu pano kaplama malzemesidir..
Kumaş kaplı akustik panellerin ön yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde her ortama özel tasarımlar elde edilebilir. Hatta size özel baskı seçenekleri ile sadece size özel tasarımlar yapılabilmektedir.

Akustik Yutucu Panolar Kullanım Alanları

Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı akustik yutucu panolar dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir.

Ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak ev sinema salonu, restoran, sinema odası, hastane, cafe – bar, stüdyo odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb. alanlarda da tercih edilebilir.

 

 

Akustik keçe,akustik keçe kumaş,Feltbi desenli keçe kumaş,soundtex keçe kumaş,fibertex akustik keçe kumaş kullanılarak yapılmaktadırlar. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM