Telefon
WhatsApp
Feltbi Akustik Perdeler

Feltbi Akustik Perdeler

Ses Emici Akustik Perde; Tiyatro sahneleri, opera sahneleri, TV stüdyoları, konferans salonları, konser sahneleri, özel showlar ve geceler, showroomlar, kültür merkezleri, Reji Stüdyoları, çok amaçlı salonlar, ses kayıt stüdyoları, fuar standları, mimari tasarımlar, alışveriş merkezleri ve moda showların da kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Akustik Kadife Perde uygulamalarına ilave olarak sahne kadifeleri, kulis ve friz perdeleri, fon perdeleri, sahne dekor kumaşları, transparan akustik kumaşlar ve tüller, tül ses yutan perdeler, akustik ses yansıtan perdeler,  green & blue box perdeler ve projeksiyon perdeler  ürün çeşitlerimiz arasında bulunmaktadır.

Ses Emici Akustik Perde Çeşitleri

Akustik Kadife Perde

Akustik Kadife Perde çeşitlerimiz mekan içerisinde istenen performans değerlerine göre tasarlanarak 3 katmanlı 5 katmanlı ve 7 katmanlı olarak üretilmektedir. Katman sayıları mekan içerisinde yüzeylerde kullanılmış materyallerin çeşitliliğine, yansıma risklerine ve talep edilen ses düzeyine göre belirlenmektedir. En doğru ürün tespitini keşif sonrası ses ölçümü ve raporlamaları sonuçlarına göre belirlemekteyiz.  Burada doğru raporlama da ki amaç; risksiz performans alınabilecek en doğru ürün seçimi yapılmasını sağlamak ve gürültüden kaynaklı problemleri en aza indirilmesini gerçekleştirebilmektir.

Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bulunduğunuz mekanda dinlediğiniz müzikten yada gösteriden, yankılanan yada yüksek volume ulaşmış ses düzeylerinden rahatsız olmadan keyif alarak ortamın tadını çıkartarak zaman geçirmek her insan için çok değerlidir. Ses Mühendislerimiz tarafından mekan içerisinde akustik raporlama yapılarak çıkacak akustik analiz sonucuna göre en doğru ürünü tespit etmek bu anlamda firmamız için çok önemlidir.

Akustik perdelerde katman sayısı arttıkça performans değerleri de artmaktadır. Katmanlı Akustik perdelerimizin toplantı odalarında duvar olmadan  ara bölme olarak bile kullanmanız mümkündür.

Açık Hava Ses Perdesi

Açık hava ses perdesi Açık alanlarda Ses Akustiğini sağlayabilecek en iyi tasarlanmış ürünlerin başında gelmektedir. Mekan  da gerekli akustik ürünlerin kullanımı tamamlanmış ise Ses Emici Akustik Perdeler in kullanımı sayesinde, dışarı mekanda da olsa minimum da %16 DB düşüş sağlamaktadır. Performans da ki yüzdesel düşüş mekanda kullanılan akustik malzemeler arttıkça maksimum ses performansının artmasını sağlar. Yapılan uygulamalarla yapılan testler sonucunda oranın maksimum da % 65 performans aralığına kadar çıkılabildiği görülmüştür.

Otoban Gürültüsünü Önleyen Perdeler

Otoban Gürültüsünü keserek absorbe edebilen perdelerimiz 4 katman ve üzeri Kumaş detayına sahip Akustik perdelerimizdir. Otoban sesi pembe gürültü renginin özelliklerini içermektedir.Pembe gürültü sürekli uğultu şeklinde duyulduğundan sese çok hassas olan insanlarda çok rahatsız edici olmakta, uyku problemi yada konsantrasyon güçlüğü oluşturabilmektedir. Çoğu insan için ise bu ses meditasyon sesi olarak algılanabilmektedir. Her insan bünyesinde yarattığı his farklılık gösterir. Pembe Gürültü sesinin absorbe edilebimesi çok güçtür. Özellikle gökdelenlerde özellikle cam yüzey kullanılması bu sesin şiddetini arttırarak daha üst katlarda bile rahatsız edici bir durum almasını neden olmaktadır.

Gürültü renkleri ile ilgili bilgi için; 

Otoban sesini absorbe edebilen en doğru malzemeler ile üretilmiş olan katmanlı akustik perde çeşitlerimiz bu kategoriye çözüm olan en ideal üründür.

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM