Telefon
WhatsApp
Feltbi Akustik Paravanlar

Feltbi Akustik Paravanlar

AKUSTİK PARAVAN

 

Akustik paravan, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlardır. Farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Keçe paravanlar ile sağlıklı, mikroorganizma oluşturmayan,nemden etkilenmeyen, küf,vb oluşumların olmadığı darbeye dayanıklı ,renkli,desenli tasarımlar.Kumaş sarılı paravanlar ayrıca havadaki partiküllerin deşarjını engelleyerek optimum sanitasyon ve temizlik sağlar.

Değişik şekil,desen ile mekana uyan çözümler sunar.

Akustik Paravan Özellikleri Nelerdir ?

Akustik ayırıcı çeşitleri;

Kalınlık olarak 30mm ile 100mm arası üretimimiz mevcuttur.

Yükseklik max. 200cm olacak şekilde üretilebilir.

Karkas tercih edilen paravanların kenar yüzeyleri istenen renkte boyanabilir.

Paravanların içi akustik ses yutma katsayısı yüksek olan, düşük yoğunluklu keçeler ile takviye edilir. Mdf panel kullanılarak dizayn edilir.

Dış yüzeyi akustik kumaş (plasmen veya camira kumaş ) veya Feltwall akustik keçe kumaşlar ile istenilen renk ve desende; yüksek ses yutum değerlerine sahip keçeler ile dizayn edilir.

Modelleri

Akustik Keçe Kumaş Kaplı Akustik Paravanlar

Masa Bölücü Akustik Paravanlar

Akustik Kumaş Kaplı Akustik Paravanlar 

Ayaklı,tekerlekli Akustik Paravanlar olarak ayrılır.

Akustik çözümün yanında mekanlarınızda yeni çalışma bölümleri oluştururken son derece dekoratif bir görünüm kazandırmanızı sağlar

İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekânlarda çok sık kullanılmaktadır.

https://www.feltbi.com/feltbi-akustik-13/

 

AKUSTİK PARAVAN FİYATLARI

Ara bölücü dekoratif ses yalıtım panelleri kumaş kaplama fiyatları desen,renk ve kullanılacak kaplama malzemesine göre değişmektedir.

Mekanlarınıza uygun mimari tasarımlarla mekanlarınız canlansın.

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek veya formlar ile bize ulaşabilirsiniz.%100 Müşteri Memnuniyetimiz İle En Kaliteli Ses Yalıtım Malzemeleri ve mekan tasarımlarınız için uzman ekibimizle size destek vermekteyiz.

DİKKAT!
Feltbi Akustik ,akustik ekranları ve panelleri, COVID-19 karantinası altındaki dezenfeksiyon önlemleri sırasında saf alkol bazlı dezenfektanlara ve antiseptiklere dayanıklıdır.

Akustik keçe,akustik keçe kumaş,Feltbi desenli keçe kumaş,soundtex keçe kumaş,fibertex akustik keçe kumaş kullanılarak yapılmaktadırlar. 

 
 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM