Telefon
WhatsApp
Akustik Kumaşlar

Akustik Kumaşlar

Akustik kumaş kaplama, akustik kumaşlar ve akustik ses izolasyon yalıtım malzemeleri genelde panellerin ön yüzeylerinde akustik ve dekoratif amaçla kullanılan yüksek ses yutum değerlerine sahip kumaş çeşitleridir.

Özel akustik lifli yapısı sayesinde darbeye, yırtılmaya, sökülmeye ve yıpranmaya karşı son derece dayanaklı bu ürünler, canlı renklerde dahi uzun süre solma ve renk tonunda değişim göstermez. Masa seperatörlerinde, akustik panellerde ve bir çok akustik uygulamada kullanılan kullanılan bir üründür. Yapısında ihtiva edilen  lifler ile ses enerjisini, ısıya dönüştürerek sönümlenmesini, ortamdaki gürültüsünün, sesin azalmasını sağlarlar.

Akustik Keçe Kumaşlar panellerin hem ön yüzüne hem de arka yüzüne uygulanabilmektedir.Akustik kumaşlar aşınmaya, solmaya ve B1 sınıfı yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Panellerde  sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

Akustik kumaş, ses yalıtım panellerinin görünür yüzeylerine kaplama yapılarak mekan içinde istenilen akustik tasarımın oluşmasını sağlayan ses yalıtım malzemesidir.

 https://www.feltbi.com/feltbi-decor-14/felttekstur-146/felttekstur-kumas-desenler/

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Akustik keçe,akustik keçe kumaş,Feltbi desenli keçe kumaş,soundtex keçe kumaş,fibertex akustik keçe kumaş  

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM