Telefon
WhatsApp
Akustik Ahşap Şekilli Paneller

Akustik Ahşap Şekilli Paneller

Akustik  Şekilli Ahşap Paneller

Kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik Şekilli paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır.

Bir mekânda ses kalitesini korumak ve mekânın içindeki sesi muhafaza edebilmek amacıyla akustik ahşap paneller kullanılabilir. Bu paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımlarıyla birçok mekânda dekorasyon ürünü olarak kullanılan akustik Şekilli ahşap paneller delikli ve çizgili olarak tasarlanmaktadır.

Ahşap malzemelerden üretilen akustik paneller mdf be mdf lam ahşap paneller kullanılarak üretilir.İhtiyaca göre  ses yutma, ses yansıtma özelliği olan ahşap paneller üzerinde uygun Şşekiller oluşturulur.

Akustik  Şekilli Ahşap Panel Fiyatları

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Akustik Şekilli Ahşap Panel Ne İşe Yarar?

Akustik Şekilli ahşap panel bir mekandaki sesin korunmasını ve kaliteli bir ses ortamı oluşturulmasını sağlar. Konferans salonu, toplantı salonu gibi birçok iç mekanda estetik ve şık yapısıyla ana ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılabilir

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM