Telefon
WhatsApp
Akustik Ahşap Delikli Paneller

Akustik Ahşap Delikli Paneller

Akustik  Delikli Ahşap Paneller

Kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır.

Bir mekânda ses kalitesini korumak ve mekânın içindeki sesi muhafaza edebilmek amacıyla akustik ahşap paneller kullanılabilir. Bu paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımlarıyla birçok mekânda dekorasyon ürünü olarak kullanılan akustik ahşap paneller delikli ve çizgili olarak tasarlanmaktadır.

Ahşap malzemelerden üretilen akustik paneller mdf be mdf lam ahşap paneller kullanılarak üretilir.İhtiyaca göre  ses yutma, ses yansıtma özelliği olan ahşap paneller üzerinde uygun delik delinir. 

Akustik  Delikli Ahşap Panel Fiyatları

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Akustik Ahşap Panel Ne İşe Yarar?

Akustik ahşap panel bir mekandaki sesin korunmasını ve kaliteli bir ses ortamı oluşturulmasını sağlar. Konferans salonu, toplantı salonu gibi birçok iç mekanda estetik ve şık yapısıyla ana ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılabilir.Kullanım amacına göre mekandaki sesi yutma ya da yansıtma görevi görebilir. Akustik ahşap panel yalıtım malzemesine destek olarak MDF-Lam’dan oluşur. Bu ürünler tamamen doğal kaplamalı yapısıyla retro ve modernliği aynı anda sunar.Tercihe bağlı olarak akustik ahşap paneller cilalı ve lake boyalı şekilde de uygulanabilmektedir. Paneller kullanıldığı ortamda eko ve yankı gibi sesleri engeller. Dekoratif amaçlı kullanılır.

Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Akustik ahşap panel geniş bir kullanım alanı olan akustik dekorasyonu ürünüdür. Toplantı salonlarında, konferans salonlarında, ofislerde, kongre salonlarında, telekonferans salonlarında, düğün salonlarında, organizasyon alanlarında ses yalıtımı ve dekorasyon için kullanılır. Derzli ve delikli modellere sahip akustik ahşap panel çeşitleri sesi soğurmayan yapıya sahiptir ve sesin belirli bir miktarını yuttuktan sonra doğru yöne kaliteli olarak yansımasına yardımcı olur.Delikli ahşap panellerde üzerine belirli mesafelerle delikler açılır ve böylece panellerin akustik özelliği kazanması sağlanır.Bu panelleri duvarlarda ve tavanlarda özel olarak tasarlanan modelleriyle kullanabilirsiniz. Akustik düzenlemeyi sağlar 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM