Telefon
WhatsApp
  • 26 Mart 2022, 14:45
Üretimde Yenilenebilir Enerji Kullanıyoruz

IzoBOZZ FeltBI olarak sadece ürünlerimizle değil üretimimiz ile de sürdürülebilirliği ve geri dönüşümü destekliyoruz. Amacımız sadece akustik ses ve ısı yalıtımı sağlayan keçe üretimek değil, %100 geri dönüşüm ürünler ve maksimum geri dönüştürülebilir enerji kaynakları kullanarak işlerimizle birlikte yaşadığımız dünyayı devredeceğimiz çocuklarımıza yeşil bir miras bırakmaktır.

 

IzoBOZZ tekstil A.Ş. olarak fabrikamızın çatısına uyguladığımız güneş panelleri sayesinde üretimimizde harcadığımız fosil kaynaklı enerjiyi minimuma düşürmeyi hedefliyoruz. Gelirimizi daha yeşil bir dünya hedefiyle geridönüştürülebilirliğe yatırıyor geleceğimizi inşa ederken sizlerin desteğiyle yeniliklere öncü oluyoruz.

 

Çevreci ve sağlıklı ürünlerimizle yalıtım ihtiyacı olan her alanda sizlerleyiz.

 

#yeşil #feltbi #izobozz #keçe #yalıtım #sesyalıtımı #ısıyalıtımı #geridönüşüm #mantolama #dekorasyon #izolasyon #şapaltı #dışcephe #içcephe #akustik  #felt #feltinsulation  #nonwoven #insulation #ısı #ses #reach #certificate #sağlıklı #antikanserojen #asmatavan #sertkeçe #petfelt #yenilenebilirenerji #sürdürülebilir

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0505) 366 88 13

BİZ SİZİ ARAYALIM